Ana Sayfa
 • Stratejik Ortaklıklar

  Av. Dr. M. Çağrı Bağatur - Bagatur Avukatlık Bürosu

  21 Ağustos 1963 yılında Ankara’da dünyaya gelen Dr. M. Çağrı Bağatur ortaokul ve lise öğrenimini Tarsus Amerikan Koleji’nde tamamlamıştır. Lisans diplomasını Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden alan Dr. Bağatur, 1992 yılında yüksek lisans ve 1999 yılında doktora derecesini Çukurova Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Dr. Bağatur hem çok başarılı bir akademik çalışma hayatına hem de 20 yıllık bir avukatlık kariyerine sahiptir. Doktorasını çevre ve tarım hukuku üzerine yapmıştır. Doktora çalışmalarında tarım alanların yok oluşu ve yapılaşmaya uygun olmayan tarımsal alanların korunması konularında çözüm geliştirme üzerine çalışmıştır.

  Hukuk kariyerindeki çalışma alanları ise özelleştirme, rekabet, yabancı yatırım, icra, iflas, Avrupa tarım ve çevre hukuku, medya, iş, imar, sigorta ve sağlık konularını kapsamaktadır.

  Bunların yanında toplam kalite yönetimi ve bilgi yönetimi de uzmanlık alanına girmektedir. 1999 yılında Etibank’ın, 200 yılında Deniz Nakliyat’ın, 2001 yılında Anadolubank’ın ve 1997 yılında da Altınova çimento fabrikasının özelleştimelerinde yasal danışmanlık görevi üstlenmiştir. Yapı firmalarının birçok altyapı çalışmalarında da yine yasal danışmalık yapmıştır. Yaklaşık otuz civarında mesleki ve diğer eğitimler vermenin yanında kendi uzmanlık alanında bir çok makalesi de Barolar birliği dergisinde yayınlanmıştır. İstanbul Barosu, Uluslararası Avukatlar Birliği üyelelikleri yanında bunlardan bazılarında da çeşitli görevleri vardır. Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler gibi kuruluşların çevre ve tarımla ilgili bazı projelerine de çalışmalarıyla destek vermektedir.

  Avukat Dr. Çağrı Bağatur, Bağatur Avukatlık Bürosu’nun kurucusu ve yöneticisidir. Çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

  Detaylı bilgi için www.bagatur.com

  Necati Türker – GNT Turizm

  1956 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Necati TÜRKER lise öğrenimini Kabataş Erkek Lisesi’nde, üniversite eğitimini ise ODTÜ İdari İlimler Fakültesi İşletme Bölümünde 1979 yılında tamamlamıştır.
  1975 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan Ülkesel Profesyonel Turist Rehberi olan TÜRKER 1979- 1983 yılları arasında TAKSAN Takın Tezgahları A.Ş.’de Planlama Uzmanı, 1983-1988 yılları arasında ise ÖZDEMİR İnşaat’ta Yurt Dışı Projeler Ticaret Müdürü olarak görev almıştır. 1988 yılında ilk şirketini kurarak turizm yatırımları konusunda danışmanlık hizmetleri vermeye başlamıştır. O yıldan bu güne kadar Belek Turizm Merkezi’nin gelişim projesi (BETUYAB) yanı sıra ülkemizin muhtelif yörelerinde 35.000 yatağın üzerinde projeye hizmet vermiştir. Turizm sektöründe proje yönetim danışmanlığı yanı sıra arazi geliştirme, destinasyon tanıtımı, tamamlayıcı turizm yatırımları, proje finansmanı, yabancı ortak ve işletmeci temini konularında hizmet vermektedir. Necati TÜRKER turistik tesis ve ticari gayrimenkul konularında da broker olarak hizmet veren GNT Otel Dekorasyon, Turizm ve Proje Yönetimi Limited Şirketi’nin kurucu ortağı ve yöneticisidir.

  Bunun yanı sıra 1987 yılında Türkiye’de kurucusu olduğu JCI Genç Girişimciler ve Liderler Derneği’nin 2004 yılından beri JCI’ın Avrupa Bölgesinde Akdeniz ve Doğu Avrupa ülkelerinden sorumlu başkan danışmanıdır. 1990 yılından bu yana TYD Turizm Yatırımcıları Derneği’nin Yüksek Danışma Kurulu Üyeliğini sürdürmektedir. 1990-2000 yılları arasında belirli sürelerle ITHA Uluslararası Turist Sağlığı Derneği ve TSD Turizm Sağlığı Derneği’nin yönetiminde aktif rol almıştır. 1999 yılından bu yana AIEST Uluslararası Bilimsel Turizm Uzmanları Derneği üyesi, 2004 yılından bu yana da Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) Paris Merkezinde Kurumsal Sosyal Sorumluluk çalışmalarını yürüten “Toplumda İş Hayatı” komisyonu üyesidir.

  Detaylı bilgi için www.gnt-tourism.com

 • Proje Ortaklıklarımız

  Waheed Qaiser- Maxim Corporate Finance LLP

  Waheed Qaiser is the Vice Chairman of Maxim Corporate Finance LLP; and he is a renowned conventional and Islamic banker and he is a highly respected expert in investment banking, corporate finance and business management. Waheed has been a banking start-up professional, a business leader, a management trainer in banking and he has extensive banking turn-around experience.

  Waheed has held executive management positions in global banks such as Citibank, UBS, HSBC, Islamic Investment Banking Unit and Islamic Bank of Britain spanning over two decades.  He has had a diversified career for a number of years at in senior roles around the world including Saudi Arabia, Dubai, Al-Ain (UAE), Abu Dhabi and London. His banking experience spans over areas such as: operations, branch management, risk, credit, business development, relationship management, consumer banking, private banking. 

  Waheed’s other achievements include: being a founding member Bank of England working party that helped slash the double stamp duty for Islamic mortgages in the UK, a founding member of UK technical group for Islamic finance qualifications at Chartered Institute for Securities and Investments. He has co-authored a book on Islamic banking published by Euro-money. He is the founder, CEO and Chairman designate for a bank in another major European country that has now applied for a banking license.

  Waheed has had significant media exposure and appeared in a lot of the Print and TV media. Waheed has often been referred to as a champion in Islamic banking and he is highly reputed for his all rounded expertise in corporate finance, project finance, trade finance and consumer banking management. 

   
    
   
   
 
ANKARA / TURKİYE
Bağlıca Mah. Bağlıca Bulvarı
No: 93, 1067. Sokak
Yalınkılıç Sitesi-B2 Blok
ETİMESGUT – ANKARA - TÜRKIYE
0312 220 22 20
info@cgscenter.org
www.cgscenter.org
www.cgscenterbussac.net

Tüm hakları saklıdır. © 2005 - 2013

Takip edin:Web Tasarım: çizgeadam & AdaNET
 
FACEBOOK
CGS Center
linkedin
YouTube