Ana Sayfa
CGS Center Business Academy
CGS Center Business Academy Platformuna, https://cgscenterbussac.net/ adresinden erişim sağlanabilmektedir. Platform, “Watch”, “Be aware”, “CGS Online” ve “Meet up” bölümlerinden oluşmaktadır.

CGS Center Business Academy’de "Watch" başlığı altında; iş ve akademi dünyasındaki tecrübeleri ile değer yaratan kişileri bir araya getirerek gerçekleştirdiğimiz videolarımızı sizlerle paylaşıyoruz.

CGS Center BussAC’da, özellikle kurumsal yönetime giden yapı taşlarını oluşturan başlıklarda, kısa, yalın ve açık şekilde hazırlanmış, “Be Aware” sunumlarına da yer verdik.

“CGS Online” kategorisinde konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan sanal eğitimlerimiz bulunmaktadır. CGS Online’da satışını gerçekleştirdiğimiz eğitimlere https://cgscenterbussac.net/cgs-online adresinden erişim sağlayabilirsiniz.

Platformumuzun “Meet Up” kısmında ise, şirketlerimiz ile iş ve akademi dünyasından öncü isimlerin biraraya gelip farklı konular üzerinde odaklandıkları bir network ortamı yaratıyoruz. I. “Meet Up” etkinliğimizi Prof. Dr. Murat Özgören’in katılımıyla Şubat 2017’de İzmir’de gerçekleştirdik.

 
ANKARA / TURKİYE
Bağlıca Mah. Bağlıca Bulvarı
No: 93, 1067. Sokak
Yalınkılıç Sitesi-B2 Blok
ETİMESGUT – ANKARA - TÜRKIYE
0312 220 22 20
info@cgscenter.org
www.cgscenter.org
www.cgscenterbussac.net

Tüm hakları saklıdır. © 2005 - 2013

Takip edin:Web Tasarım: çizgeadam & AdaNET
 
FACEBOOK
CGS Center
linkedin
YouTube