Ana Sayfa
CGS Center Hakkında

Kurumsal Yönetim ve Sürdürülebilirlik Merkezi (CGS Center), uzun yıllardır uluslararası alanda kurumsal yönetim, kurumsal finans ve özellikle aile şirketlerinde kurumsallaşma konularında çalışmalar yapan Dr. Güler Manisalı Darman liderliğinde, uluslararası alanda deneyimli, vizyon sahibi, akademi ve iş dünyasından değerli uzmanlardan oluşan bir kuruluştur. İyi ve doğru kurumsal yönetim uygulamalarının gerek ülkemizde gerekse uluslararası alanda bütün şirketler, kurum ve kuruluşlar nezdinde bilinmesi, uygulanması ve farkındalığın arttırılması yolunda yoğun çaba harcar.

CGS Center, yönetim biliminden gücünü alarak, şirketlerin sorunlarına çözüm üretmeyi  misyon edinmiştir. Akademik bilgiyi harmanlayıp, iş dünyasının kullanımına sunar.

Bu çerçevede, eğitimin önemine inanır, akademi ve iş dünyası ile ile işbirliği halinde çalışır, araştırmalar yapar, yayınlar çıkartır. Kurumsal yönetimin bütünsel bir yaklaşım içinde ele alınması gerektiğine inanan CGS Center, yüklendiği misyonu çerçevesinde, her zaman bir adım önde giderek, kurumsal yönetim konusunda sorunlara meydan okumayı vizyon olarak ortaya koyar.

CGS Center Tanıtım Video


 
ANKARA / TURKİYE
Bağlıca Mah. 1228 Sokak
A Blok 2/1
ETİMESGUT - ANKARA - TÜRKIYE
0312 220 22 20
info@cgscenter.org
www.cgscenter.org
www.cgscenterbussac.net

Tüm hakları saklıdır. © 2005 - 2013

Takip edin:Web Tasarım: çizgeadam & AdaNET
 
FACEBOOK
CGS Center
linkedin
YouTube